نیک نام

در این وبلاگ قصد دارم به مطالب مختلفی بپردازم امید وارم لذت ببرید

حکومتها و شیطان پرستی
نویسنده : س . جمال عباسی - ساعت ۱۱:٢۳ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/٦/۳۱
 

 

 

در جوامع مختلف نفوذ شیطان پرستی به حدی زیاد است که، رهبران سیاسی و حتی مذهبی نیز ناچارند، با آنها مدارا کرده و این مکتب را بپذیرند. و یا خود را به نوعی با آن مرتبط دانسته و طبق اعتقادات شیطان پرستی رفتار کنند.
همانگونه که قبلاً اشاره شد، بورتون در کتاب خودکلیسای شیطان نوشته بود :... وضعیت بدی بود، ولی با درایت لاوِی اوضاع بهتر شد...


 
 
شیطـان در ادیـان
نویسنده : س . جمال عباسی - ساعت ٧:٤٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٦/٢٩
 

وشیطـان در ادیـان

مفهوم شیطان در طول قرنها مورد مکاشفه قرار گرفته است. در اصل در سنت مسیحیان جودو (مسیحیت یهودی)، شیطان به عنوان بخشی از آفرینش دیده شده است که در برگیرنده قانونی است که می‌تواند در مقابل خواست خداوند مخالفت کند 


 
 
نام های شیطان
نویسنده : س . جمال عباسی - ساعت ٦:٠٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٦/٢٧
 


نامهای شیطانشیطان
مقدمتاً در باب نامهای شیطان باید گفت که: تمامی موارد مطروحه، از دید فرهنگها و عقاید غیر اسلامی بوده و به هیچ وجه تأیید نمی گردد. و فقط از باب شناخت عمومی به مسئله و بیان دیدگاهها مطرح شده است. و در مواقع لزوم، اگر از نظر اسلام چیزی تأیید شده باشد، با ذکر سند ارائه می گردد.


 
 
شیطان و کودکان
نویسنده : س . جمال عباسی - ساعت ٦:٠٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٦/٢٧
 

 


در بحث شیطان پرستی کودکان، همانطور که قبلاً اشاره شد، دستور خاصی وجود دارد. (به کودکان پرستش شیطان را بیاموزید.) و در کنار این دستور و سایر دستورات مربوط به کودکان، از لوازم دیگر نیز استفاده می شود.
عروسکهای باربی برای سنین مختلف، در حالات گوناگون و در موضوعات متنوع که جزء لاینفک دنیای کودکان شده است، کارتونهای تلویزیونی و سینمایی مانند کارخانه هیولاها و انیمیشنهای مختلف دیگر از جمله انیمیشن شرک غول سبز دوست داشتنی، یا فیلمها و داستانهای جذابی همچون هری پاتر و ... همگی در راستای زدودن چهره قبیح شیطان گام بر می دارند.

 


 
 
چهره شیطان
نویسنده : س . جمال عباسی - ساعت ٥:٥۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٦/٢٧
 

چهره شیطان
گاهی شیطان خود را به صورت یک انسان ظاهر می کند. و یا حتی به ظاهر حیوانات یا موجودات دیگر. گاهی در ظاهر یک دوست، گاهی خویشاوند و گاهی.... روایاتی در اسلام وجود دارد که بر این مطلب صحه می گذارد.


 
 
معبد سِت
نویسنده : س . جمال عباسی - ساعت ٧:۳٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٦/٢٦
 

معبد سِت

یکی از مخوف ترین، مشهورترین و مخفی ترین سازمان‌های شیطان پرستی است. معبد سِت اولین جامعه مخفی است که ادعای رهبری جهانی طریقت دست چپ را دارد. و تعالیم آن شامل فلسفه شیطان و تمرینات سحر و جادو است.


 
 
تاریخچه شیطان پرستی از دیدگاه شیطان پرستان
نویسنده : س . جمال عباسی - ساعت ٧:٢۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٦/٢٦
 

بلانچ بورتون در کتاب The church of Satan (کلیسای شیطان) با اشاره به موضوعات مختلف، شیطان پرستی را از زوایای متعدد بررسی کرده و برای آن آینده نگری خاصی را ترسیم می کند. در بخشی از این کتاب با عنوان اصلی کتاب یعنی The church of Satan (کلیسای شیطان)، می نویسد:

«آنتوان اس زاندر لاوِی در شب 30 آپریل و روز یکم ماه می، در سال 1966.م و در فصل بهار، کلیسای شیطان را در حالی که جادوگران شیطانی در زمین پرسه می زدند، بنیان نهاد.


 
 
شیطان و قوم لوط
نویسنده : س . جمال عباسی - ساعت ٧:٠۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٦/٢٦
 

 

قوم لوط از بهترین خلق خدا بودند. و شیطان با تلاش سختی در صدد گمراهی آنان بود. و به دنبال راهی برای این کار می گشت. متأسفانه قوم لوط با گذشت زمان رفته رفته به صفت زشت بخل گرفتار شده و همین صفت زشت، در مورد شهوت جنسی درد بی درمان برای آنان به بار آورد. وقتی ابراهیم خلیل علیه السلام به سرزمین شام وارد شد، مردم آن دیار را به پرستش خدا و دین حق دعوت کرد. در هفت فرسنگی او شهـرهای آباد حاصلخیـز و پر برکتی بود که سر راه کاروانیان و مردم قرار داشت. به حدی که هر کس از آنجا عبور می کرد، از درختها و زراعت آنها استفاده می کرد.
این ماجرا برای قوم لوط قابل تحمل نبود. لذا در صدد چاره جویی بر آمدند تا دست دیگران را از اموال خود کوتاه کنن


 
 
امام مهدى (ع) از تبار امام حسین(ع)
نویسنده : س . جمال عباسی - ساعت ۱:۱٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٦/۱۸
 

                      در مجموعه روایات منقول از پیامبراکرم(ص) و ائمه اطهار(ع) بارها تصریح شده است که منجى عالم بشریت حضرت مهدى(ع) از نسل امام حسین(ع) است. از جمله روایت شده است که پیامبراکرم(ص) در یکى از روزهاى آخر عمر مبارکشان در حالى که دست‏شان را به شانه امام حسین(ع) گذاشته بودند خطاب به دختر بزرگوارشان حضرت زهرا(ع) فرمودند:

مهدى این امت از نسل این فرزندم است. دنیا به پایان نخواهد رسید مگر این‏که مردى از اولاد حسین(ع) قیام کرده جهان را باعدل و داد پر سازد...


 
 
اتصال به شعور شیطانی
نویسنده : س . جمال عباسی - ساعت ۱:٠۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٦/۱۸
 


در کلاسهاى بالاى عرفان کاذب که افراد معتقدتر به این فرقه شرکت دارند، بعضى کارهاى شعبده بازى انجام می شود. نگارنده با مصاحبه با بعضى از افراد شرکت کننده در این کلاسها و نیز به دست آوردن متن نوارهاى سخنرانى و صحبتهاى در این کلاسها این موضوع را دریافته است. در یکی از کلاسها «استاد» با عملیات نمایشى خود کالبد ذهنى (جن) یک بیمارى را تسخیر شده بود (جن زده شده بود) بیرون می آورد. در جلسه دیگرى احضار ارواح می کند.


 
 
کوهی که سلیمان جن ها را در آن زندانی می کرد + تصاویر
نویسنده : س . جمال عباسی - ساعت ۱٢:٥٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٦/۱۸
 

کوهی که سلیمان جن ها را در آن زندانی می کرد + تصاویر

مجموعه تخت سلیمان در سال 1382 به عنوان چهارمین اثر باستانی ایران در یونسکو ثبت شد.

تخت سلیمان یا شهر گنجک (شیز) در 45 کیلومتری شمال شرقی شهرستان تکاب در دره سرسبز در بلندی 3000 متری، سرشار از جاذبه‌های کم نظیر طبیعی- تاریخی واقع شده و قله 3200 متری بلقیس هم در آنجا قرار دارد.

ویرانه‌های بجا مانده از آتشکده آذرگُشنَسب؛آتشکده پادشاهان و جنگاوران در اطراف دریاچه ای همیشه جوشان و زیبا با دریاچه‌ای به عمق حدود 120متر، روی صخره ای سنگی ناشی از رسوبات آهکی دریاچه، میان برج و باروی سنگی، آثار معماری خاص مانند چهار طاقی آتشکده و سازه های آیینی،نیایشگاه آناهیتا،کاخ‌های دوران ساسانی و ساختمان‌هایی مربوط به پادشاهان ایلخانی قرار دارد.


 


 
 
مکانی به نام مَجِدّو
نویسنده : س . جمال عباسی - ساعت ۱٢:٤۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٦/۱۸
 

این مطلب به منظور آشنایی با قسمتی از دیدگاه‌های مسیحیت در خصوص نبرد بزرگ آخرالزمان (در متون اسلامی نبرد قرقیسیا) تهیه شده است 

 

مکانی به نام مَجِدّو

از میان دره‌ی «جزریل»، تپه‌ای سنگی حاوی بقایای شهری که بنیاد آن به چندین هزاره قبل بر می‌گردد، سر برآورده است. در نقشه‌ی مدرن، این تپه «تِل مَجِدّو» نامیده می‌شود. «تِل» یک مشخصه‌ی جغرافیایی است، و عبارت است از تپه‌ای که از یک دشت مسطح، سربرآورده و نشانه‌ی شهری از دوران باستان است. «مجدو» مکانی است که در مقایسه با سایر مکان‌ها در زمین، جنگ‌های زیادی به خود دیده است. این محل، مکانی برای نبرد نهایی در زمان بازگشت مسیح خواهد بود.


 


 
 
ماجرای دو مژده و پیام‌ امام‌ زمان(عج) در جریان‌ انقلاب
نویسنده : س . جمال عباسی - ساعت ۱٢:۳٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٦/۱۸
 

 

ماجرای دو مژده و پیام‌ امام‌ زمان(عج) در جریان‌ انقلاب

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  شبکه ایران: آیت الله سید علی اکبر قرشی که جزو روحانیون برجسته آذربایجان است و سابقه عضویت در تمام دوره های مجلس خبرگان رهبری را دارند، در کتاب خاطرات خود، ماجرایی بسیار خواندنی از مژده پیروزی انقلاب اسلامی توسط امام زمان (عجّل الله تعالی فرجه الشریف) نقل نموده اند و نشانی از تأیید غیبی این انقلاب ارائه کرده اند که ضمناً گوشه ای از عظمت شخصیت امام راحل را هم روشن می کند: 
 
نمایشگاه هنری در مشهد و علایم ماسونی
نویسنده : س . جمال عباسی - ساعت ۱٠:٤٧ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/٦/۱٥
 

(مسئولان فرهنگی مراقب تازه مسلمانان باشند!)

حمید رابعی مسئول پایگاه اینترنتی ثقلین به عنوان یکی از بازدیدکنندگان از این نمایشگاه خاطر نشان کرد در اکثر تابلوهای به نمایش گذاشته شده تفکر صهیونیزم و اوانجلیسم به شدت تبلیغ و در مقابل معارف و عقاید اسلامی و به خصوص تشیع تخریب شده است 
 
جنگ نرم در نبرد آخرالزمان
نویسنده : س . جمال عباسی - ساعت ٦:٤٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٦/۱٤
 

:                         جنگ نرم در نبرد آخرالزمان

در همین جنگ های صلیبی و همان معبد سلیمان است که گروهی از شوالیه های صلیبی به نام "شوالیه های معبد سلیمان" ، تحت آموزه های شرک آمیز جادوگران مصر باستان قرار گرفتند و از همین جا بود که فرقه های مخوف صهیونی همچون کابالا و فراماسونری بوجود آمدند و از همین جا بود که آرمان های به اصطلاح مسیحایی برای حکومت جهانی صهیونی ، تئوریزه شد.


 
 
هرم قدرت در آیین شیطان + عکس
نویسنده : س . جمال عباسی - ساعت ٦:٢٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٦/۱٤
 

 

هرم قدرت در آیین شیطان + عکس

در این طبقه ۳۰۰ خاندان ثروتمند یهودی معرفی می شوند که زیر نظر ۱۳ خاندان تاجدار دنیا را اداره می کنند.این ۳۰۰ خاندان به قدری ثروتمنداند که ثروتشان در مخیله من و شما نمی گنجد. طبیعتا منظور از خاندان ثروتمند خاندانی چون Bill Gates نیست. این ۳۰۰ خاندان یهودیان هستند که نامشان کمتر به گوشمان خورده یا اصلا به گوشمان نخورده است.                  


 
 
معرفی تعدادی از فرقه های نوظهور دینی
نویسنده : س . جمال عباسی - ساعت ۱٠:٤٦ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/٦/۸
 

فرقه‌های نوظهور غربی یکی از                                                                          پدیده‌های عصر جدید شناخته می‌شود که گسترش فعالیتشان در سال‌های اخیر باعث نگرانی‌های زیادی در میان کارشناسان دینی و حتی مسئولان رسمی کشور شده است.


 
 
مادّی شدن اجنّه و شیاطین در عهد سلیمان (ع)
نویسنده : س . جمال عباسی - ساعت ۱٠:٢٩ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/٦/۸
 

آیا تا به حال این سؤال برایتان مطرح شده است که به چه دلیل نمرود و فرعون پیش از ولادت ابراهیم(ع) و موسی(ع) از ولادت این رسولان الهی باخبر بوده و کمر همّت به قتل ایشان بسته بودند؟ آیا این ماجرا جز با حمایت جبهة شیطانی و جز با القاء، وسوسه و … آنان و استفاده از علوم ماورایی بوده است؟ اگر چنین است، پس ولادت سلیمان(ع) و تحقیر و تذلیل شیاطین نیز موضوعی عیان برای جبهة شیطانی بوده است و قتل سلیمان(ع) نیز موضوعی جدّی برای ایشان! و عدم تعلیم سحر به مردم در زمان داوود(ع) و پیش از آن، جهت قتل داوود(ع) و سلیمان(ع)، خود دلیلی بر مادّی نبودن شیاطین جهت تحقّق آرزویشان پیش از مقطع مادّی شدنشان در زمان سلیمان(ع) است. . . 


 
 
عرفان سرخ پوستی
نویسنده : س . جمال عباسی - ساعت ۱٠:۱٢ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/٦/۸
 

 در عرفان سرخ پوستی فرد می آموزد، که چگونه با اسرار طبیعت آشنا شود، و در آن ذوب و فانی گردد تا از نیروهای آن به سود خود استفاده نماید. با این رویکرد عقیده مانا Mana)) که به اشیاء که منبع نیرو هستند و جاندار انگاری(Animism) مظاهر طبیعی از اصول عقاید آنها است. 
 
شباهت‌ها ی حضر ت عیسی‌(ع) و امام مهدی‌(عج)
نویسنده : س . جمال عباسی - ساعت ۱:٢٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٦/٦
 

شباهت‌های حضرت عیسی‌(ع) و امام مهدی‌(عج)-

حضرت عیسی(ع) نواده دختری «یسّی» است. مهدی(ع) نیز از جانب مادرش، نرجس خاتون، نواده دختری «یسّی» است، زیرا او دختر یشوعا، پسر قیصر، شاه روم و از نسل داود پیامبر(ع) بوده و مادرش از اولاد یکی از حواری‌های عیسی(ع) به نام شمعون صفا، وصی حضرت عیسای مسیح است، که وی نیز نواده عیسی است. . .


 
 
از نشانه هاي ظهور : کف دست روشني که در فضا ظاهر مي شود
نویسنده : س . جمال عباسی - ساعت ۱:۱٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٦/٦
 

از نشانه هاي ظهور :

کف دست روشني که در فضا ظاهر مي شود

این عکس را بطور اتفاقی در یکی از سایتهای نجومی در مقاله ای که در تاریخ سوم آوریل 2009  پیدا کردم و بی اختیار یاد یکی از علائم ظهور افتادم که بطور مکرر در روایات و احادیث ما آمده است. شاید بتوان گفت همه ما در انتظار ظهور حضرتش هستیم و گفته می شود منتظران و مشتاقان حضرتش کسانی هستند که علائم ظهور را دنبال می کنند. این نه از باب تعیین تاریخ ظهور بلکه تنبه و عدم فراموشی ظهور حضرت مهدی عج الله تعالی فرجه الشریف می باشد و تنها خداوند به موقع و تاریخ ظهور آگاه است و بس . نکته دیگر اینکه تکوین و ظهور چنین صحنه هایی (سحابی هایی) در آسمان یکباره اتفاق نیفتاده ، بلکه علم ناقص بشر و تدریجی بودن آن موجب شده با گذشت زمان و پیشرفت دانش نجوم و دستیابی به تکنولوژی های روز ما بتوانیم به این تصاویر دست یابیم. امیدوارم مورد توجه علاقمندان قرار گیرد. آدرس سایت مربوطه و ترجمه آن در انتهای مقاله درج شده است. . . . . 


 
 
بررسی علایم نزدیکی ظهور: بیماری ها و مر گ های ناگهانی
نویسنده : س . جمال عباسی - ساعت ۱:٠۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٦/٦
 

 

                                                                              بررسی علایم نزدیکی ظهور:

بیماری ها و مرگ های ناگهانی

 
این مقاله به بررسی حوادث و رویدادهایی که در پیشگویی های آخرالزمان (آخرین دوره حیات جوامع و سیستم های حکومتی قبل از تشکیل آرمان شهر مهدوی) در آیات و روایات ائمه معصومین(ع) وارد شده است، پرداخته است.

بسیاری از پیشگویی ها شکی برای ما باقی نمی گذارد که حوادث و تحولاتی عظیم، قبل از ظهور و پایان جهان رخ خواهد داد. بنابراین هیچ گاه نباید از هیچ تلاشی در جهت تطبیق رخدادها و شرایط جهان با پیشگویی های آیات و روایات در مورد پایان جهان، فروگذار باشیم. .  
 
چرا امام زمان ظهور نمی کند؟
نویسنده : س . جمال عباسی - ساعت ۱٢:٥٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٦/٦
 

امروز عده زیادی از مردم مشتاق آمدن امام زمان (عج) هستند، پس چرا حضرت ظهور نمی‌کنند؟

حضرت آیةالله بهجت، رضوان‌الله تعالی علیه در پاسخ به سوالی در خصوص اشتیاق جامعه برای ظهور حضرت صاحب‌الامر، ارواحنا فداه، پاسخی عجیب داده‌اند که سراسر درس و معرفت است.
شخصی از بهجت عارفان و سالکان می‌پرسد: "امروز عده زیادی از مردم مشتاق آمدن امام زمان (عج) هستند، پس چرا حضرت ظهور نمی‌کنند؟"

این عارف بزرگوار در پاسخ می‌فرمایند: "امام زمان (عج) هم اگر بیاید با او همان معامله را می‌کنیم که با آباء طاهرینش کردیم! آیا می‌شود امام زمان چهارصد میلیون یاور داشته باشد و ظهور نکند؟! خدا توفیق دهد به سوی امام (عج) تیر پرتاب نکنیم!" (کتاب پرسش‌های شما و پاسخ‌های آیةالله بهجت، جلد اول)

مرحوم آقای بهجت همچنین بسیار بر دعا برای فرج حضرت صاحب‌الامر تاکید داشتند و می‌فرمودند: "خدا می‌داند تعداد این دعاها باید چقدر باشد تا مصلحت ظهور فراهم آید! قطعا اگر کسانی در دعا جدی و راستگو باشند... مبصراتی خواهند داشت و قطعا مثل ما چشم‌بسته نیستند. باید دعا را با شرایط آن دعا کرد و توبه از گناهان از جمله شرایط دعا است، چنان که فرموده‌اند: "دعاء التائب مستجاب" یعنی دعای شخصی که توبه کند، مستجاب می‌گردد. نه این که برای تعجیل فرج دعا کنیم و کارهایمان برای تبعید [دور کردن] و تاجیل [تاخیر انداختن] فرج آن حضرت باشد!" (همان منبع)


 
 
اولین جملات حضرت مهدی (عج) پس از ظهور
نویسنده : س . جمال عباسی - ساعت ۱٢:٤٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٦/٦
 

اولین جملات حضرت مهدی (عج) پس از ظهور
امام حسین(ع): درباره ی مهدی ما زیاد سخن بگویید و بنویسید، مهدی ما مظلوم است، بیش از آنچه نوشته و گفته شده باید درباره اش نوشت و سخن گفت.
وقتی وجود مبارک ولی عصر أرواحنا فداه جلوه می‌کند، ندائی که طنین انداخت و ندایی که از آن حضرت به گوش عالمیان می‌رسد، این است: اُذَکِّرُکُمُ اللهْ أیُّهَا النّاسْ وَ مُقامَکُمْ بِینَ یَدَی رَبَّکُمْ اوّلین حرف این است: مردم! من شما را به مبدأ و معاد که هُوَ الأوَّلُ وَ الآخِر است، متذکّر می‌کنم.


 
 
علایم ظهور
نویسنده : س . جمال عباسی - ساعت ۱٢:۳۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٦/٦
 

علایم ظهور                                                       روایاتی که در مورد حوادث قبل از ظهور و علائم ظهور رسیده بسیار و متنوع است برخی از این روایات جو اجتماعات و بویژه وضع جوامع اسلامی را پیش از ظهور تشریح می کند و برخی دیگر حوادثی را که نزدیک به ظهور واقع می شوند شرح می دهد و برخی هم بروز اموری عجیب را بیان می نماید  . . .


 
 
ستاره طارق چیست ؟
نویسنده : س . جمال عباسی - ساعت ۱:٠٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٦/٤
 

ستارة طارق چیست؟
آیا ستارة طارق یکی از پنج صیحه یا ندای ذکر شده در آخرالزّمان است؟
ظهور ستارة طارق بر چه دلالت دارد و چه تأثیراتی دارد؟
آیا طارق پیش از این نیز ظاهر شده است؟
هنگام طلوع ستارة طارق چه کار باید کرد؟
آیا می‌توان تاریخ ظهور طارق را با توجّه به پیشرفت‌های علمی و فضایی پیش‌گویی کرد؟


 
 
آشنایی با رجعت
نویسنده : س . جمال عباسی - ساعت ۱٢:٥٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٦/٤
 

رجعت
رجعت در امت‏های پیشین هم وجود داشته است. پیامبر اسلام ـ درود و سلام خدا بر او باد ـ فرمود: «همه آنچه در امت‏های پیشین رخ‏داده است بی‏هیچ کم و کاست و با کمترین تفاوت در این امت هم رخ می‏دهد…» بنا بر این اصل، در این امت هم رجعت رخ خواهد داد. 
 
وقایع پس از ظهور
نویسنده : س . جمال عباسی - ساعت ۱٢:۳٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٦/٤
 

پس از ظهور

واقعة والای ظهور، با سخنان امام مهدی(ع) در بین رکن و مقام آغاز می‌گردد. سیوطی از امام محمد باقر(ع) روایت کرده است: «مهدی شب‌هنگام در مکه ظهور کند؛ در حالی که پرچم، پیراهن، شمشیر، نشانه‌ها، نور و بیان رسول خدا(ص) همراه اوست. چون نماز عشا را بخواند با صدای بلند ندا دهد… 


 
 
نشان مهد ی(ع) از زبان محمّد(ص)
نویسنده : س . جمال عباسی - ساعت ۱۱:۳۱ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/٦/۳
 

نشان مهدی(ع) از زبان محمّد(ص)شخصی به نام علیّ بن هلال از پدر خود نقل کرده که گفته است: من نزد رسول خدا(ص) رسیدم. ایشان به فاطمه(س) فرمودند:
«دو سبط امّت از ما هستند و آن دو حسن و حسینند و آن دو آقای جوانان اهل بهشت هستند و سوگند به آن کسی که مرا به حق مبعوث داشته، پدر آن دو از آنها بهتر است.»


 
 
عوامل پیروز ی حضرت مهدی(ع)
نویسنده : س . جمال عباسی - ساعت ۱۱:٠۱ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/٦/۳
 

 

عوامل پیروزی حضرت مهدی(ع)                                                                                      در ضمن بررسی ویژگی‌های حکومت جهانی حضرت مهدی(عج)، این سؤال مطرح است که با وجود جهان‌خوارانِ تا دندان مسلّح و ارتش‌های عظیم و منظّم و پیچیده و سلاح‌های فوق مدرن الکترونیکی و تکنیک برتر ابرقدرت‌ها و سلاح‌های هسته‏ای و طرح‌های جنگ ستارگان و … پیروزی جهانی ‏برای امام زمان(ع) چگونه میسّر است؟                                      


 
 
علایم و نشانه هاى حتمى ظهور امام زمان (عج)
نویسنده : س . جمال عباسی - ساعت ۱٠:٥٥ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/٦/۳
 

علایم و نشانه هاى حتمى ظهور امام زمان (عج)

علایم و نشانه هاى حتمى، آن است که به هیچ قید و شرطى مقیّد و مشروط نیست و قبل از ظهور باید واقع شود با استفاده از روایات معصومینع علایم حتمى الوقوع عبارتند از:


 
 
توصیف اخر زمان از زبان پیامبر (ص)
نویسنده : س . جمال عباسی - ساعت ۱٠:٤٦ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/٦/۳
 

 

«روزگاری خواهد آمد که مردمانشان به پراکندگی مصمّم باشند و از هماهنگی و اتّفاق‌نظر و اتّحاد به دور شوند. آن‌چنان به قوانین اسلامی بی‌اعتنا بشوند که گویی آنان خود پیشوای قرآن بودند نه قرآن پیشوای آنها. از حق جز نامی نزد آنها نمانده باشد و از قرآن جز خط و ورقی نشناسند. بسا یکی در درس قرآن و تفسیر وارد شود، هنوز جا خوش نکرده از دین خارج شود و چون در آخرالزّمان دینتان دستخوش افکار گوناگون و روایات جدید شود، کمتر کسی از شماست که دینش را حفظ کند.»


 
 
سخنان پیامبر(صلى الله علیه و آله) درباره ماه مبارک رمضان
نویسنده : س . جمال عباسی - ساعت ۱:۱٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٦/۱
 

سخنان پیامبر(صلى الله علیه و آله) درباره ماه مبارک رمضان
۱. سید قدس سره در (اقبال) از کتاب (بشارة المصطفى لشیعة المرتضى ) با استناد آن به ((حسن بن على بن فضال )) از امام رضا از پدرانش ، از امیرالمؤ منین - درود و سلام بر آنان - روایت نموده که حضرت فرمودند: رسول خدا (صلى الله علیه و آله و سلم ) روزى براى ما سخنرانى نمود و فرمود:
((مردم ! ماه خدا با برکت و رحمت و بخشش گناهان نزدیک است ؛ ماهى که نزد خدا برترین ماه ها، روزهایش برترین روزها، شبهایش بهترین شبها و ساعتهاى آن بهترین ساعتهاست ؛ ماهى است که در آن به میهمانى خدا دعوت شده و شما را در این ماه از کسانى قرار داده اند که شایسته کرامت خدا هستند. نفس کشیدن شما در آن تسبیح و خوابیدنتان در آن عبادت و عمل شما در آن مقبول و دعاى شما در آن مستجاب است . پس با نیتهایى راست، و دلهایى پاک از خدا بخواهید شما را موفق به روزه آن ، و خواندن کتابش نماید. بدبخت کسى است که از آمرزش خدا در این ماه بزرگ محروم شود


 
 
رمضان و زندانی شدن شیطان
نویسنده : س . جمال عباسی - ساعت ۱:٠٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٦/۱
 

                                                                         گفته می شود که در ماه رمضان، شیطان به زنجیر کشیده می شود، پس دلیل گناهان ما در این ماه چیست؟ اصولاً چرا خداوند به شیطان مهلت داده ما را به گناه بکشاند تا مجبور باشیم با این همه سختی، خود را از شر او رهایی بخشیم؟ این سوال، پرسشی بنیادین است که برای هر اندیشمند مسلمان رخ می نماید


 
 
آرایش؛ سند برد‌‌‏گی زنان امروز
نویسنده : س . جمال عباسی - ساعت ۱:٠٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٦/۱
 

آرایش؛ سند برد‌‌‏گی زنان امروزپزشک مصری معتقد است، در نظام سرمایه‏‌داری در بازار آزاد، زنان به کالای جنسی و تن‏های بدون سر تبدیل می‏شوند. پس برای این‌که تنها تن باشید، باید مراقب این تن باشید؛ که این تن و بدن چین و چروک برندارد و همیشه برای مردان جذاب باشد. 
 
ورودبه حلقه عرفان شیاطین؛
نویسنده : س . جمال عباسی - ساعت ۱٢:۱٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٦/۱
 

 

بلیط ورودبه حلقه عرفان شیاطین؛۵۰هزارتومان
هر چند تعداد جوانانی که جذب این عرفان انحرافی شده‌اند بسیار کم است اما وعده‌هایی مانند درمان بیماری‌های مختلف از جمله سرطان، رسیدن به آرامش ابدی، رهایی از تنهایی و... به تنهایی برای جذب افراد کفایت می‌کند!!!!!!


در ادامه مطلب