نیک نام

در این وبلاگ قصد دارم به مطالب مختلفی بپردازم امید وارم لذت ببرید

در مورد کودکی و دین زرتشت چه می دانید؟
نویسنده : س . جمال عباسی - ساعت ۱:۱٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٧/٢٦
 

چشمکزرتشت مردی دهقان زاده بود و در پانزده سالگی مردم را به صلح و صفا دعوت میکرد.او پسر دهقانی به نام پورشیت بود که گاو شیری داشت و از آن گاو به زرتشت شیر میداد و از معجزات زرتشت آن بود که هنگام به دنیا آمدن خندید و این در حالی است که کودکان در بدو به دنیا آمدن گریه میکنند.


 
 
اعجاز و عجایب خلقت مگس
نویسنده : س . جمال عباسی - ساعت ۱:٠٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٧/٢٦
 

 

اعجاز و عجایب خلقت مگس : حقایق جدید درباره مگس در قرآن و روایات حضرت محمد (ص)

سالها پیش یکی از ملحدان گفته است که ای مسلمانان چگونه راست می پندارید مگسی که بیماریها را حمل می کند در آن شفا باشد؟ این مسئله غیر منطقی است و انسان عاقل آنرا نمی پذیرد. . . .


 
 
ماجرای مسلمان شدن فخرالاسلام کشیش معروف مسیحی
نویسنده : س . جمال عباسی - ساعت ۸:٠۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٧/۱٥
 

 

ماجرای مسلمان شدن فخرالاسلام

کشیش معروف مسیحی

 


فخر الاسلام مؤلف کتاب انیس الاعلام که خود یکى از کشیشان بنام مسیحى بوده، و تحصیلات خود را نزد کشیشان مسیحى به پایان رسانیده است و به مقام ارجمندى از نظر آنان نائل آمده در مقدمه این کتاب ماجراى عجیب اسلام آوردن خود را چنین شرح مى دهد :


 
 
وهابیون و گناهان کبیره ی پسران شیخ زاید بر سرقبر پدرشان
نویسنده : س . جمال عباسی - ساعت ٧:٥٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٧/۱٥
 

 

وهابیون و گناهان کبیره ی پسران شیخ زاید بر سرقبر پدرشان

وهابیون چه می گویند وقتی گناهان کبیره ای که پسران شیخ زاید بر سرقبر پدرشان مرتکب شدند، را می بینند؟

از رافضه قرن بیست و یکم

وهابیون از صدها سال پیش تا کنون، در قضیه بنای قبور بر سر شیعیان می کوبند، که بنای روی قبر حرام است و… و مثل صفحه گرامافون هرازگاهی از شیوخ پلید وهابی اتباع ابی تبارک و و دمشقیه و عرعور می شنویم.. اینها در واقع تابع تابعین اصحاب قوم لوط هستند.. آنها که به بهانه عدم بنای بر قبور، قبور ائمه علیهم السّلام را به امر پست فطرتان بنی سعود بن عدوّ العزیز تخریب کردند و نزدیک بود قبر رسول خدا ص را هم منهدم کنند، اگر که ابراهیم پاشای مصری و بعد از او ملک فاروق در برابر آنان موضع نمی گرفتند.. اولی تهدید کرد مهلکه سعودی را ویران خواهد کرد و
 


 
 
شیطان خودش را توجیه می کند!!! پاسخی به ادعاهای سایت یاهو درباره نمادهای فراماسون
نویسنده : س . جمال عباسی - ساعت ٦:۱٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٧/۱۱
 

بعد از افشاگری های محققین در سراسر جهان پیرامون فراماسونری جهانی، این تشکیلات شیطانی در صدد برآمد تا جنایات خود را به نحوی توجیه کند. این توجیهات ابتدائاً توسط « دن براون »، نویسنده ی حیله گر و مکار آلت دست فراماسونری به جهانیان عرضه شد. به نحوی که « دن براون » تلاش کرد تا در طی داستان های خود، ضمن لو دادن برخی اطلاعات کم اهمیت و بی فایده ی مربوط به فراماسونری، وجهه ی نهایی فراماسونری را بهبود بخشد. به نحوی که در فیلم « کد داوینچی » گرچه فراماسون ها مجبور به یکسری قتل ها و جنایات می شوند، اما در سکانس پایانی داستان و فیلم منبعث از آن، درمی یابیم که عملاً « لانگدون » نماد شناس نیز این مسئله را درمی یابد که پافشاری بیهوده ی وی در نگرشش نسبت به مسیحیت اشتباه بوده و دیدگاه کابالیست ها و ماسون ها نسبت به ادیان درست می باشد. در واقع فیلم نمایش می دهد که « لانگدون » دختر واقعی مسیح (ع) را می یابد، اما این فراماسون ها بوده اند که در تمام وقت از دختر واقعی مسیح حمایت می کردند.


 
 
حسین بن منصور حلاج (مدعی دروغین وکالت و نیابت امام زمان
نویسنده : س . جمال عباسی - ساعت ٦:٠٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٧/۱۱
 حسین بن منصور حلاج
(مدعی دروغین وکالت و نیابت امام زمان (عج))


شیطان بود و چه شیطانی!!! امت اسلام ده قرن گرفتار او بود و رشته ی این بلا و گرفتاری تا امروز نیز امتداد یافته است. با وجود آشکار بودن کفر و انحراف وی، همواره برخی از کج فکران و کج اندیشان، خود را از هواداران و ستایندگان و معتقدان به عقاید فاسد وی شمرده اند، «نوریان مر نوریان را جاذب اند.»

مورخان در اصل و شهر وی اختلاف نموده اند. برخی گفته اند: «وی از اهل نیشابور، در خطه ی خراسان بود. مرو و طالقان و ری نیز گفته اند.

مورخان و محدثان از وی گفتگو نموده و وی را از جمله دروغگویان جعال و حیله گران شعبده باز به شمار آورده اند. وی صوفی می نمود و مدعی دانستن همه ی علوم بود ـ حال آن که هیچ علمی نمی دانست ـ و به رنگ های مختلف در می آمد، یعنی نزد شیعه تشیع می نمود و نزد اهل تسنن و جماعت سنی بودن. از ناحیه ی مقدسه ی حضرت ولی عصر (عج) توقیعی در لعن و بیزاری از وی صادر گردید.

با این وصف تعجبی نیست که بر برخی از افراد شیعه امر مشتبه گردد. آن ها در مدح وی مبالغه نمودند و از زشتکاری ها و انحرافات وی و از آن چه در ذم او وارد گردیده و توقیعاتی که در لعن و برائتِ از وی صادر شده، غفلت ورزیدند.

از جمله انحرافات وی آن که: او به حلول معتقد بود، یعنی مدعی بود که خدای تعالی در او حلول نموده است! بر همین مبنا ادعای الوهیت و ربوبیت می نمود!

یک بار به شهر قم رفته ادعا نمود که فرستاده ی حضرت مهدی(عج) و و کیل آن بزرگوار است ولی مردم وی را با خواری و سبکی راندند.

وی عاقبت به طرز فجیعی به دست مقتدر، خلیفه ی عباسی به قتل رسید


 
 
پیشگویی های منجم یهودی و سطیح کاهن
نویسنده : س . جمال عباسی - ساعت ٥:٤۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٧/۱۱
 

 

 

پیشگویی های منجم یهودی

و سطیح کاهن

 

 


کاهن به معناى غیبگو است و"سطیح کاهن "یکى از مشهورترین غیبگویان تاریخ است. وى از مردم یمن بوده وهمواره بر زمین افتاده بود ومیگویند 50 سال عمرکرده است. (2) مرحوم علامه مجلسى درکتاب "بحارالانوار" ازکتاب مشارق الانوار تألیف حافظ رجب برسى، که از علما ومحدثان شیعه است، خبرى را درباره ظهور امام زمان (ع)از سطیح کاهن بدین مضمون نقل نموده است:
 
 
خدا , انسان و شیطان
نویسنده : س . جمال عباسی - ساعت ٦:٠٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٧/٥
 

خدا , انسان و شیطان

 

 
ایران اسلامی علی الخصوص در سال های پس از پیروزی انقلاب نسبت به دیگر کشور ها ی اسلامی و شرقی با بیشترین حجم و تنوع آسیب ها و تهدیدات فرهنگی دست به گریبان بوده است.
در این میان تلاش کشور های غربی برای استهاله فرهنگی نیز به عنوان عامل شتاب دهنده نقش موثری را ایفا کرده است.


 
 
شیطان در ورزش
نویسنده : س . جمال عباسی - ساعت ٥:٥٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٧/٥
 

 

شیطان در ورزشرد شیطان را می توان در همه جا مشاهده کرد. حتی در عبادات. و یکی از موضوعاتی که همواره شیطان از آن سوء استفاده کرده است، موضوع ورزش است. و شیطان پرستان نیز به خوبی از این موقعیت بهره برده و در تمامی مسابقات در سطوح مختلف بین المللی، خود را عرضه کرده اند.

 


 
 
ای هالیوود شیطان‌پرست!
نویسنده : س . جمال عباسی - ساعت ۳:٢۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٧/۳
 

 

ای هالیوود شیطان‌پرست!
حتماً شما هم وقتی پای فیلم‌های هالیوودی‌ای نشسته‌اید که شیطان یک پای آن است، از هیبت این اهریمن اندامتان به‌لرزه افتاده است. در آنجا شیطان یک نیروی افسونگر ماورایی است که اجازه دخل و تصرف و اعمال نفوذ در هر کس و هر چیز را دارد؛ موجودی که گاه شکست‌ناپذیر جلوه می‌کند و حتی برنده مطلق نابودناشدنی‌ است که اگر هم فعلاً به هدفش نرسیده،‌ در کمین خواهد نشست تا در اینده‌ای نزدیک کار را یکسره کند