نیک نام

در این وبلاگ قصد دارم به مطالب مختلفی بپردازم امید وارم لذت ببرید

شیطان خودش را توجیه می کند!!! پاسخی به ادعاهای سایت یاهو درباره نمادهای فراماسون
نویسنده : س . جمال عباسی - ساعت ٦:۱٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٧/۱۱
 

بعد از افشاگری های محققین در سراسر جهان پیرامون فراماسونری جهانی، این تشکیلات شیطانی در صدد برآمد تا جنایات خود را به نحوی توجیه کند. این توجیهات ابتدائاً توسط « دن براون »، نویسنده ی حیله گر و مکار آلت دست فراماسونری به جهانیان عرضه شد. به نحوی که « دن براون » تلاش کرد تا در طی داستان های خود، ضمن لو دادن برخی اطلاعات کم اهمیت و بی فایده ی مربوط به فراماسونری، وجهه ی نهایی فراماسونری را بهبود بخشد. به نحوی که در فیلم « کد داوینچی » گرچه فراماسون ها مجبور به یکسری قتل ها و جنایات می شوند، اما در سکانس پایانی داستان و فیلم منبعث از آن، درمی یابیم که عملاً « لانگدون » نماد شناس نیز این مسئله را درمی یابد که پافشاری بیهوده ی وی در نگرشش نسبت به مسیحیت اشتباه بوده و دیدگاه کابالیست ها و ماسون ها نسبت به ادیان درست می باشد. در واقع فیلم نمایش می دهد که « لانگدون » دختر واقعی مسیح (ع) را می یابد، اما این فراماسون ها بوده اند که در تمام وقت از دختر واقعی مسیح حمایت می کردند.


 


در داستان و فیلم « فرشتگان و شیاطین » نیز دن براون ضمن لو دادن برخی اطلاعات سطحی و از قبل لو رفته پیرامون ایلومیناتی، بیان می کند که ایلومیناتی عملاً در دسیسه های سیاسی دنیا نقش ندارد، بلکه این مذهبیون افراطی هستند که خود جنایت می کنند و اعمال خود را به ایلومیناتی نسبت می دهند تا ایلومیناتی را بدنام کنند!!!

همانگونه که ملاحظه فرمودید، برخلاف ادعای اکثریت تحلیلگران پیرامون آثار « دن براون »، این نویسنده نه تنها تحرکاتی بر علیه فراماسون ها انجام نداده است، بلکه با زیرکی تمام، ورق را به نفع آنان برگردانده و به صورت تلویحی، آنان را دانا و مظلوم معرفی نموده است!!!

البته در حال حاضر قصد نداریم تا به صورت جزیی و ریز به ریز به تحرکات « دن براون » بپردازیم، اما این نکته را عنوان می کنیم که اشخاصی همچون « دن براون » خود آلت دست فراماسونری بوده و از سوی آن ها مأمور به ترمیم وجهه ی فراماسونری جهانی می باشند.

اما نکته ای که در این مقاله قرار است به آن بپردازیم، تحرک جدید فراماسونری جهانی در زدودن آثار جنایات خود در انظار عموم می باشد. بدین ترتیب که در تاریخ 31 ژانویه ی 2010 میلادی، یک خبر در صفحه ی اول وبسایت یاهو، توجه مردم جهان را به خود جلب کرد:

15 Things You Never Noticed on a Dollar

که ترجمه ی آن می شود: 15 چیزی که شما بر روی دلار متوجه (آن ها) نشده اید.


متن خبر یاهو

در این خبر وبسایت یاهو کوشیده است تا تعدادی از علایم روی اسکناس 1 دلاری آمریکا را به مردم معرفی کند و به قول خودش، فلسفه ی این علایم را به مردم بنمایاند. در خبر مذکور، یاهو تلاش کرده است تا چند مورد از موارد نشان دهنده ی دستکاری دلار آمریکا توسط فراماسون ها را نیز رد نموده و فلسفه ای دروغین برای آن ها ببافد.

در این جا ما ادعاهای «سایت یاهو» را به همراه پاسخ آن ها بیان می کنیم:

1 – سایت یاهو در خبر خود ذکر کرده است که نماد هرم و چشم، نماد مربوط به فراماسونری نبوده، بلکه این نماد مربوط به مصر باستان بوده است. گرچه ادعای یاهو در مورد منشأ این نماد درست است، اما ادعای یاهو در مورد فراماسون ها کاملاً دروغ و بی پایه است. چرا که فراماسون ها از علامت هرم و چشم به عنوان یک نماد مهم استفاده می کنند و این نماد را به همراه بسیاری از نمادهای ماسونی دیگر از مصری های باستان اقتباس نموده اند. این انتقال از مصر باستان به فراماسون های امروز، به وسیله ی بنی اسراییل و تعالیم کابالا صورت گرفته است. برای مطالعه ی بیشتر در این زمینه می توانید به مقاله ی « فراماسونری: دجال آخرالزمان » مراجعه کنید:

http://apocalypse.blogfa.com/post-38.aspx

همانگونه که ذکر کردیم، علامت هرم و چشم یک نماد 100 % ماسونی بوده و این نماد را می توان در سراسر لژ ها و نمادهای ماسونی مشاهده کرد. برای نمونه به تصاویر زیر و نمادهای پرگار و گونیای همراه برخی از آن ها توجه فرمایید:همانگونه که در بالا ملاحظه فرمودید، علامت هرم و چشم پشت 1 دلاری آمریکا، یک علامت 100 % ماسونی است و یاوه گویی سایت های امثال یاهو، نمی تواند دسیسه های ماسون ها را در این زمینه خنثی کند.

اما نکته ی دیگری که در این بین حائز اهمیت است و ادعای یاهو را در این زمینه رد می کند، این نکته است که اگر قرار باشد نماد پشت 1 دلاری آمریکا را توجیه کنیم و آن را صرفاً نمادی خشک و خالی از مصر باستان و نشان دهنده ی علاقه ی آمریکایی ها به اقتدار مصر قدیم!!! بدانیم، پس تصویر زیر را چگونه می توانیم توجیه کنیم:

عکس (Israeli Supreme Court)

یا دادگاه عالی عالی اسراییل

برگرفته از سایت اینترنتی

   عکس (Israeli Supreme Court) یا دادگاه

اسراییل در برنامه ی Google Earth

Obelisk بنای یادبود ماسونی جرج واشنگت
Obelisk مصر باستانهمانگونه که می دانیم، اسراییل با ادعای اینکه یک کشور یهودی است و تلاش دارد تا شریعت حضرت موسی (ع) را زنده نموده و منجی یهودیان و مسیحیان را برگرداند، تأسیس شده است. پس نماد هرم و چشم بر روی سقف دادگاه عالی اسراییل چه می کند؟ مگر حضرت موسی (ع) بزرگترین دشمن فرعون نبوده است؟ چرا باید حکومت مدعی پیروی از حضرت موسی (ع)، نمادهای دشمنان آن حضرت (ع) یعنی نمادهای فرعون و فرعونی را گرامی بدارد؟ آیا اسراییلی ها نباید ضد فرعون باشند؟

پاسخ این است که حکومت اسراییل یک حکومت ضد خدایی و ضد دینی است و مهمترین بازوی فراماسونری جهانی برای ساخت معبد دروغین سلیمان و تشکیل حکومت شیطانی بین المللی می باشد و نمادهای دادگاه عالی اسراییل نیز از روی نمادهای الحادی ماسون های گرداننده ی حکومت اسراییل برداشته شده است.

دقیقاً همین نماد در گوشه ی دیگری از دنیا در دلار آمریکا مورد استفاده قرار گرفته است و جالب اینکه آمریکا خود مهد لژهای ماسونی است. پس چگونه می توانیم وجود این نماد ماسونی در پشت دلار را رد کنیم؟ اگر آمریکایی ها ادعای ارادت به مصر باستان!!! را دارند، اسراییلی ها که قاعدتاً نباید این ادعا را داشته باشند، چرا از همان نمادها استفاده کرده اند؟!!!

آری. واقعیت آن است که نمادهای مذکور (نماد پشت دلار و نماد دادگاه عالی اسراییل) قطعاً ماسونی بوده و هیچ توجیهی ندارند.2 – سایت یاهو ادعا کرده است که علت اصرار طراحان دلار آمریکا بر عدد 13 در نمادهای موجود در دلار، وجود 13 کلونی (توده ی جمعیتی) در ابتدای تأسیس آمریکا می باشد.

ما خود این را می دانیم که 13 کلونی (توده ی جمعیتی) در آمریکای اولیه ساکن بوده اند. اما سوال اینجا است که اصلاٌ چرا باید 13 کلونی برای اسکان جمعیت مهاجر آمریکا در نظر گرفته شود؟ چرا مثلاً 12 یا 14 یا 17 یا ... کلونی تشکیل نشدند؟ مگر در آمریکای آن زمان قحطی زمین و امکانات بود که کلونی های جمعیتی افراد مهاجر می بایست در 13 کلونی سازمان یابند؟!!! اصلاً چرا جمعیت آمریکا در آن زمان باید در این تعداد کلونی سازمان می یافتند؟ از همه مهمتر اینکه چرا تعداد کلونی های آمریکا در آن زمان (13 عدد) مورد توجه قرار گرفتند؟!! آیا نمی توانستند مثلاً زمانی که این کلونی ها 10 عدد یا 5 عدد بودند، این اعداد را ملاک قرار دهند؟ این همه اصرار بر عدد 13 چیست؟ چرا اتفاقاً باید این عدد مورد علاقه ی ماسون ها و یهودیان باشد؟ و چرا باید در همان زمان، روسای جمهور آمریکا نیز ماسون باشند؟ این سوال ها و پاسخ آن ها خود نشان می دهند که در استفاده از عدد 13، قطعاً دسیسه ای در کار بوده است.ستاره ی شش گوش در مهر رسمی آمریکا و پشت دلاراین نماد به وضوح، پرده از دسیسه ی موجود در طراحی دلار برمی دارد. چرا که همانگونه که در مقاله ی « فراماسونری:دجال آخرالزمان 1» ذکر شد، این نماد، یک نماد کاملاً الحادی و کفر آمیز می باشد و برخلاف ادعای بنی اسراییل، هیچ ارتباطی به حضرت داوود (ع) و حضرت سلیمان (ع) ندارد و قوم منحرف بنی اسراییل، این نماد را از اقوام مشرک مجاور خود اقتباس کرده و آن را به پیامبران نسبت داده اند.

نکته ی مهم اینکه حتی اگر الحادی بودن این نماد را نادیده بگیریم و بگوییم این نماد مربوط به شریعت حضرت موسی (ع) است‌ (نعوذ بالله)، باز هم نمی توان این مسئله را توجیه کرد، چرا که اگر بپذیریم آمریکایی ها مسیحی هستند، منطقی بود که بر بالای سر عقاب، صلیب قرار می گرفت، نه ستاره ی « شش گوش»!!!!

علامت فوق، به وضوح پرده از دسایس فراماسونری جهانی در تأسیس آمریکا برمی دارد و مهر باطلی بر ادعاهای سایت یاهو می زند. عجیب اینکه علامت مذکور، 200 سال قبل از تأسیس اسراییل در پشت دلار نقش بسته بود که این امر نشان از برنامه های قبلی طویل المدت فراماسونری جهانی برای تأسیس آمریکا و اسراییل دارد.

جالب اینکه سایت یاهو نیز این نکته را به خوبی می دانسته است که نماد فوق، مثل گاو پیشانی سفید می ماند و نمی توان آن را به سادگی توجیه کرد. به همین دلیل این سایت در این زمینه ترجیح داده است تا خفه شود و زبان به دهن بگیرد!!!

بدین ترتیب همانگونه که ملاحظه فرمودید، ادعاهای سایت یاهو در رد کردن منشأ ماسونی نمادهای پشت دلار، کذب محض بوده و این سایت ماسونی – صهیونیستی تلاش نموده تا جنایات همپیمانان ماسونش را تطهیر کند، اما به لطف خدا و اذن امام زمان (عج)، این مکر دجال احتمالی آخرالزمان یعنی فراماسونری جهانی نیز خنثی گشت.

در پایان این نکته را خاطر نشان می نماییم که یاهو در مورد سایر نمادهای پشت دلار همچون شکل جغد و ... نیز نکاتی مطرح کرده است که ادعاهای یاهو را در این زمینه نمی توان تأیید یا رد کرد
 بر روی دلار آمریکا به قدری نمادهای واضح ماسونی وجود دارد که دیگر نوبت به نمادهای مشکوک نمی رسد.در پایان از خداوند متعال خواستاریم تا به مسلمانان بصیرت و آگاهی عطا فرماید و شر دجال آخرالزمان را از سر جمیع مسلمین رفع نماید.