نیک نام

در این وبلاگ قصد دارم به مطالب مختلفی بپردازم امید وارم لذت ببرید

چه چیز باعث گناه نکرد ن است
نویسنده : س . جمال عباسی - ساعت ۱٢:۱٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٤/۱۱
 

 

فرشتهبسم الله الرحمن الرحیم

چه چیز باعث میشود تا شما گناه نکنید؟!

قطعا اعتقادتان به خدا. خوب اگر خدا نباشد آیاشما باز هم انگیزهای برای خوب بودن دارید؟ اگر خدا نباشد یعنی بهشت و جهنمی هم در کار نیست.در این صورت چرا ما کار خوب کنیم وقتی سرنوشت آدم خوب و آدم بد یکیه؟

باتوجه به توضیحات بالا میتوان به این توطئه علیه روح انسان پی برد.

آیا تا به حال به این فکر کردید که چرا بیشتر فیلمهایی که هالیوود نمایش میدهد، شامل صحنات غیر اخلاقی است. صحناتی که در این روزگار کسی آن ها را ببیند امروزی و اگر کسی آن ها را نبیند امل محسوب می شود. در حالی که ممکن است داستان فیلم اصلا ربطی به این موضوع نداشته باشه. آیا میدانید بیش تر سرمایه گذاران هالیوود صهیونیست هستند. اشتباه نکنید ما با یهودیت مشکل نداریم. ما حتی از یهودی های واقعی حمایت هم می کنیم. یهودی هایی که با صهیونیست مخالفند. صهیونیست فرقه ای است در جهت و باطل که نقاب دین را بر صورتش زده. از شما خواهش دارم برای درک بهتر این مطالب حتما سریال ARRIVALE را که به زودی روی بلاگ قرار می گبرد را دانلو کنید. این صحنات به زور در فیلم گنجانده میشود. هدفشان تنها به فساد کشیدن شماست. شاید عدهای در حالی که این متن را بخوانید بگویید این عقاید چند سال پیش است و الان قرن 21 است و برای اینه که جهان سومی هستیم و شما املید و... یا ممکن است بگویید انسان که فقط یه بار زنده است و... اگر یکی از این عقاید را داشته باشید همان طور که در قبل توضیح داده شده شما قربانی نظم نوین جهانی هستید. چیزی که قرنها موجب جلوگیری از پیشرفت جهانی فراماسونری شده اعتقاد انسان به خدا است. بهترین راه جهانی شدن فراماسونری نابود کردن اعتقاد انسان به خدا است. بهش فکر کنید. با هم جور در میآیند. آیا میشود کسی هم انسان فاسد باشد و هم به خدا اعتقاد داشته باشد؟ اگر هم بگوید که دارم قطعا اعتقادی سست و سطحی است. اعتقادی نه استوار زیرا خداوند دستور داده است که این کار را نکنیم. اگر هم اول ایمان داشته باشد به تدریج هر روز ایمانش کمتر میشود. زیرا هر روز دارد قدرت نفس اماره خود را بیشتر میکند و در اثر بزرگ شدن نفس هر روز از خدا بیشتر فاصله میگیرد. دعا کنید همگی هدایت شویم.

مگر میشود هم با امویان باشیم و هم با اهل بیت(ع). مگر میشود هم با سامری بود و هم با موسی(ع) و مگر میشود هم با یهودا باشیم و هم با عیسی(ع).

به این جملات خوب فکر کنید. فرقی ندارد مسلمان باشید و یا یهودی باشید و یا مسیحی. حق و باطل دو چیز ثابت است. اما فرقی ندارد آنان چه میکنند. او خواهد آمد، میرسد و فتح میکند. این شعار ماست.