نیک نام

در این وبلاگ قصد دارم به مطالب مختلفی بپردازم امید وارم لذت ببرید

ساختمان ها ی هرمی و ماسون ها
نویسنده : س . جمال عباسی - ساعت ٥:٥٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٤/۱٦
 

 

ساختمان های هرمی و فروماسونری
 ماسون ها ساختمان ها را به اشکال هندسی مثل هرم میسازند حالا مخواهیم بدانیم که چرا ساختمان ها را به این شکل میسازند و هدفشان غیر از نمادگرایی چیست! با ما همراه باشید!. . . .

سوال
برای اینکه بفهمیم چرا ساختمان ها به صورت کنونی ساخته شده اند ابتدا باید مفهوم انرژی را درک کنیم!

معماری بیشتر بنا های تاریخی به یه دلیل خاصی طراحی ویژه و منحصر به فردی داره و اون دلیل چیزی نیست جز انتقال انرژی.

اما هیچ کدام از اینها بدون شما نمیتواند انجام شود! چون نوع کارها و مراسمی که در زیر این بنا ها انجام میشود تعیین کننده ی نوع انرژی است که منتقل میشود!ساختمان ها مثل هر چیز دیگری در جهان میتواند در راه مثبت استفاد ه شود !یا در راه منفی استفاده شود!حالا یه سوال پیش میاد!!؟ مهمترین شکل از طرح های معماری برای انتقال انرژی چیست؟مهمترین شکل ها عباتند از: هرم ها – هشت وجهی ها و گنبد ها! این اشکال قویترین و موثر ترین اشکال برای انتقال انرژی هستند!و ماسون ها این مفهوم را به خوبی فهمیدند چون این اشکال در بناهایی که ساختند بسیار زیاد است! در حالی که مساجد , کلیساها و کنیسه ها به گونه ای ساخته شدند که انرژی مثبت را منتقل کنند!ولی ماسون ها بناهایی ساختند که انرژی منفی و شر را به طرف پایین منتقل میکنند!در نهایت این جنگ, جنگ بر سر انرژی مثبت و منفی است!ضد مسیح نمیتواند بیاید مگر اینکه انرژی در سرتاسر جهان در وضعیت مشخصی قرار گیرد!

خوب چند سالی است که در دبی مه گرفتگی عجیبی به وجود آمده! با اینکه دبی در صحرا قرار دارد ولی همیشه آسمان دبی مه گرفته است و هواشناسان دلیل آن را نمیدانند!خوب دلایل آن چیست؟ درباره ی انرژی و نقش ساختمان ها در ایجاد انرژی مثبت و منفی صحبت کردیم! همانطور که میدانید بلند ترین آسمان خراش جهان در دبی وجود دارد!از زمانی که برج از ارتفاع 2300 پایی گذشته آسمان دبی دچار مه گرفتگی شده است!و معلوم نیست چه اتفاقی بیفتد وقتی مرکز شهر با این طراحی منحصر به فرد ساخته شود
این ساختمان انرژی اطراف خود را مهار میکنند!

این چیز ها در اطراف ما زیاد است و کاری که در این بنا ها انجام میشود عامل تعیین کننده نوع انرژی انتقالی است!و آبیلیسک هم یکی از بناهای مقدس شیطان است که آن را در داستان های مصری نماد آلت تناسلی شیطان میدانند!


شواهد برجای مانده از پیروان شیطان نشان از فراهم کردن شرایط را برای ظهور دجال(ضد مسیح) میدهد!ولی انشاالله پیروزی از آن راه حق است!

سوال